2010 yılında Felix Teknoloji tarafından yayın hayatına başlayan 360mersin.com projesi, Mersin’e değer katan mekanları 360 derece sanal tur tekniği ziyaretçilere gezdirmeyi amaçlar. Proje kapsamında Mersin il ve ilçelerinde bulunan bir çok tarihi, turistik mekan, ören yeri, gezi alanları, ibadethaneler ve müzelerin sanal turları hazırlanmış ve 360mersin.com adresinde ziyaretçilere sunulmuştur.


İnternette gördüğü ilgi ile beraber, özel kurum ve kuruluşlarında dikkatini çeken 360mersin.com projede yer almak isteyen firmalara da 360 derece sanal tur hazırlama hizmeti vermeye başlamıştır. Hazırladığımız sanal turlar firmaların hem kendilerine ait sitelerinde hem de 360mersin.com adresinde (ücretsiz) olarak yayınlanmaktadır.


Siz de işinizi, yerinizi sanal tur ile tanıtarak müşteri portföyünüzü genişletebilir, iş hacminizi arttırabilirsiniz. Müşterilerinize bilgisayar başından kalkmadan örnek dairenizi gezdirebilir, restoranınızı, mağazanızı tanıtabilirsiniz. Sanal turlar cd, dvd, usb bellek… gibi depolama birimlerinde çalışabileceği gibi web sayfalarına da entegre edilebilmektedir. Bize ulaşarak teknik bilgi, zaman ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Ayrıntılı bilgi için : 0324 336 36 13